wtorek, 23 czerwca 2020

Dzień Ojca


Dzień dobry Grzybki🌷,

„Zawsze z tatą, moim tatą najweselej jest!”
Pamiętajcie, aby dzisiaj wyrecytować swojemu tacie nasz wierszyk, złożyć mu życzenia i wręczyć przygotowaną przez Was laurkę lub upominek. Może dzisiaj przygotujecie np. słodki deser z truskawek dla taty. 💖A mamusiom bardzo dziękujemy za pomoc w przygotowaniach.💖
Kochany tato - zacznę zwyczajnie,
że z Tobą w domu zawsze jest fajnie,
i w deszcz i w słotę, w smutku, w radości,
wspierasz i uczysz życia w miłości.
Dzisiaj za wszystko chcę Ci dziękować,
skromny bukiecik kwiatów darować.”

A My z tego miejsca życzymy Wszystkim tatusiom samych sukcesów zarówno zawodowych jak i rodzinnych, pomyślności na każdy dzień, zdrowia i mnóstwo uśmiechu na twarzy. 


Miś i Margolcia dołączają się do życzeń z okazji Dnia Ojca.

Dobrego dnia!🍉