Dzień
dobry Grzybki🌷,
„Zawsze
z tatą, moim tatą najweselej jest!”
Pamiętajcie,
aby dzisiaj wyrecytować swojemu tacie nasz wierszyk, złożyć mu życzenia i
wręczyć przygotowaną przez Was laurkę lub upominek. Może dzisiaj przygotujecie np.
słodki deser z truskawek dla taty. 💖A mamusiom bardzo dziękujemy za pomoc w
przygotowaniach.💖
„Kochany
tato - zacznę zwyczajnie,
że z Tobą w domu zawsze jest fajnie,
i w deszcz i w słotę, w smutku, w radości,
że z Tobą w domu zawsze jest fajnie,
i w deszcz i w słotę, w smutku, w radości,
wspierasz i uczysz
życia w miłości.
Dzisiaj za
wszystko chcę Ci dziękować,
skromny bukiecik
kwiatów darować.”
A
My z tego miejsca życzymy Wszystkim tatusiom samych sukcesów zarówno zawodowych
jak i rodzinnych, pomyślności na każdy dzień, zdrowia i mnóstwo uśmiechu na
twarzy.
Miś
i Margolcia dołączają się do życzeń z okazji Dnia Ojca.
Dobrego dnia!🍉
